Rzuć Palenie

Pragniemy Państwu przedstawić jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania uzależnienia nikotynowego przy użyciu aparatu biorezonansowego BRT.

Nasza terapia "Rzuć palenie" daje rewelacyjne efekty w rzucaniu nałogu. Rzucanie palenia naszą terapią biorezonansową to jedna wizyta podczas której palacz całkowicie traci ochotę na papierosy i palenie.

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu aż 90% pacjentów rzuca palenie (efekt jest uzależniony od preferencji indywidualnych każdego pacjenta). Pozostałym osobom wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty.

Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalanych papierosów. Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących.

Na czym polega rzucanie palenia metodą BRT?

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organiźmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organiźmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym po terapii należy wypić 1.5 l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

Jezeli chcesz dowiedzieć się czegoś wiecęj na temat rzucanie palenia metodą biorezonans magnetyczny zadzwoń do jednego z gabinetów BRT. Aby przeczytać na czym polega biorezonans i terapia wejdź na stronę: metoda BRT.
Do zorganizowanych grup i zakładów pracy powyżej 10 osób przyjeżdżamy na miejsce.
Skorzystaj z naszych usług i zadzwoń do jednego z naszych gabinetów jeżeli cierpisz na jedną lub wiele z wyżej wymienionych dolegliwości. Aby dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu wejdź na naszą stronę metoda BRT.

Nasze gabinety

Zapraszamy do naszych gabinetów:
Kliknij na wybrane miasto aby uzyskać adres i mapę lub kliknij numer by połączyć się terazSkład Papierosa

  (kliknij aby powiększyć)


Opinie pacjentów

Paliłem przez piętnaście lat po 30 papierosów dziennie. Od pewnego czasu zacząłem mieć duszności i kaszel - w ciągu dnia i czasem także w nocy. Próbowałem rzucić palenie, ale nie dawałem sobie z tym rady - wracałem do palenia po paru dniach. Do terapii zachęcił mnie kolega - on palił nawet więcej niż ja i udało mu się. Terapia trwała 15 minut. Nie palę już trzy miesiące. Rodzina nie wierzyła, że rzucę palenie - część z nich za moim przykładem skorzystała z terapii i też nie palą.


Zobacz więcej komentarzy

vector

Znajdz gabinet w swojej okolicy