Terapia odchudzająca i poprawiająca przemianę materii

Jedną z najskuteczniejszych obecnie metod w zwalaczniu nadwagi jest terapia biorezonansowa. Nadwaga jest jednym z czynników, który doprowadza do niezliczonej ilości chorób.

Przyczyny nadwagi to najczęściej spożywanie nadmiernej ilości pokarmów oraz niewłaściwie funkcjonujący organizm powodujący odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Terapia biorezonansowa ma na celu poprawienie przemiany materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczów w organiźmie oraz zmniejszenie apetytu również na słodycze.

Terapia składa się z 10-ciu zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu. Terapia biorezonansowa jest zdrowa i bezpieczna oraz zapewnia trwały ubytek masy ciała. Stosowanie tej terapii nie powoduje tzw. efektu "Yo-Yo" - co oznacza, że w krótkim czasie po zabiegach nie wraca się do poprzedniej wagi ciała plus kilka dodatkowych kilogramów.

Procesy jakie zachodzą w organiźmie podczas terapii odchudzającej powodują oczyszczenie organizmu z toksyn dlatego też zaleca się po terapii wypić 1,5 l wody mineralnej niegazowanej w celu wypłukania ich z organizmu.

Zapamietaj

Nie sięgaj po jedzenie gdy nie czujesz głodu.

Pilnuj stałych godzin posiłków.

Nie zajadaj smutków i stresów.

Nie jedz podczas oglądania telewizji lub czytania książek.

Nie jedz na stojąco lub chodząc.

Nie zjadaj resztek po domownikach.

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów wszystkich Państwa, którzy mają problemy z nadwagą i pragnęliby schudnąć. Aby dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu wejdź na naszą stronę metoda BRT.

Nasze gabinety

Zapraszamy do naszych gabinetów:
Kliknij na wybrane miasto aby uzyskać adres i mapę lub kliknij numer by połączyć się terazZagrożenia chorobowe

  (kliknij aby powiększyć)


Opinie pacjentów

Pani Halina P. " Z nadwaga walczyłam od kilkunastu lat. Stosowałam prawie wszystkie dostępne diety. To były okresy wielkich wyrzeczeń, a efekty mało widoczne. Gdy dowiedziałam się od kuzynki, która wyleczyła się z reumatyzmu o terapii BRT postanowiłam spróbować jeszcze raz. Dziś jestem po 6 terapiach i po tych 3 tygodniach moja waga pokazuje 4,5 kg mniej bez żadnych wyrzeczeń. Jem to co lubię. "


Zobacz więcej komentarzy

vector

Znajdz gabinet w swojej okolicy