Odczulanie alergii

Z doświadczeń i obserwacji wynika, że terapia biorezonansowa jest skuteczną metodą w usuwaniu alergii, a chory po przeprowadzonym odczulaniu może spokojnie przebywać w środowisku, które powodowało uczulenie oraz spożywać wcześniej uczulające pokarmy.

W naszych gabinetach "Biorezonans - BRT" leczymy następujace rodzaje alergii:


alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa

alergiczny nieżyt nosa

astma oskrzelowa

alergiczne zapalenie spojówek

alergia pokarmowa

egzema (atopowe zapalenie skóry)

alergia kontaktowa

uczulenie na roztocza kurzu domowego

Testy alergiczne i odczulanie

W gabinetach "Biorezonans - BRT" posiadamy testy alergologiczne na 250 najpopularniejszych alergenów.

Rodzaje testów alergicznych:

Zestaw podstawowy 90 alergenów: zboża, owoce, warzywa, mięsa i ryby, używki, białka mleka i jajka, pleśnie, orzechy, roztocza kurzu domowego, sierść, pyłki drzew i traw

Zestaw wziewny 80 alergenów: pyłki drzew, traw, krzewów, kwiatów i ziół

Zestaw chemiczny-pokarmowy 80 alergenów: konserwanty, aromaty, emulgatory, barwniki

Testy alergiczne wykonywane naszą metodą są bezbolesne, bezinwazyjne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Szczególnie polecamy je przy diagnozowaniu alergii u małych dzieci.

Po zdiagnozowaniu alergenu(ów) proponujemy terapię odczulającą. Każdy alergen musi być odczulony indywidualnie ( 1 do 3 sesji w zależności od rodzaju alergenu ).

Po okresie 2-3 tygodni od odczulania wykonujemy test kontrolny, sprawdzając czy daną alergia została wygaszona. Test kontrolny jest bezpłatny.


Jeżeli cierpisz na przewlekłe alergie lub chcesz zrobić testy alergiczne zadzwoń do jednego z naszych gabinetówi skorzystaj z naszych usług. Aby dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu wejdź na stronę metoda BRT.

Nasze gabinety

Zapraszamy do naszych gabinetów:
Kliknij na wybrane miasto aby uzyskać adres i mapę lub kliknij numer by połączyć się terazOśrodki bólowe

  (kliknij aby powiększyć)


Opinie pacjentów

Miałam łuszczącą się skórę, czerwone plamy, ropiejące ranki. Ci, którzy tego nie doświadczyli, nie są w stanie zrozumieć, co to za cierpienie. Nie kończące się wizyty u specjalistów w gabine­tach, poradniach" szpitalach. Nie mogłam jeść białka, a w związku z tym nabiału, mięsa, ryb, mąki i wszystkich jej przetworów. Największym ciosem dla mnie była wiadomość, że moja' córka Agata jest takim samym alergi­kiem. Dowiedziałam się o BRT i ponoć rewelacyjnej terapii. bio- rezonansowej i spróbowałam. Dziś pard Beata, śmieje się, że jest żywą reklamą naszego gabinetu i pokazuje ręce, bez wysypki i ran, , które niedawno jeszcze miała. Po alergii nie zostało śladu. Ona i jej córka są zdrowe. - Takich żywych reklam są już setki.


Zobacz więcej komentarzy

vector

Znajdz gabinet w swojej okolicy