Leczenie nerwic, lęków i depresji

Depresje i nerwice to choroby objawiające się w sferze emocjonalnej. Spotykane są przede wszystkim u ludzi w wieku 40-60lat. Jednak coraz częściej spotyka się je wśród młodych, jako skutek wpływu cywilizacji.

W leczeniu depresji i nerwic zaleca się cierpliwość i konsekwencję. W przypadku metody BRT zalecana jest seria 10 zabiegów, dopiero wówczas można oczekiwać pozytywnych efektów naszej terapii.


Objawy nerwicy:

Somatyczne: napięciowy ból głowy, żołądka, serca, kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca

Zaburzenia funkcji poznawczych: myślenie natrętne, natręctwa ruchowe, trudności w koncentracji

Zaburzenia emocji: fobie, napady lęku, brak motywacji, apatia, labilność emocjonalna, przygnębienie, zaburzenie snu

Depresja

Depresja to zmora dzisiejszych czasów. Ma wiele twarzy, jest mroczna, dokuczliwa i dręcząca. Zabiera radość życia, a przynosi bezgraniczne cierpienie, odrętwienie, bezsilność i lęk. Potrafi zupełnie odebrać możliwości działania, myślenia i odczuwania. Niechęć do życia

Metoda biorezonansu daje nadzieję na poprawę stanu zdrowia i wyciszenie objawów depresji. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i zalecana jest terapia składająca się z 10 zabiegów. Terapia ta nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu i nie wpływa też na wchłanianie leków.

Jeżeli cierpisz na depresję, nerwice lub stany lękowe zadzwoń do jednego z naszych gabinetów i skorzystaj z terapii BRT. Aby dowiedzieć się więcej na temat biorezonansu wejdź na naszą stronę metoda BRT.

Nasze gabinety

Zapraszamy do naszych gabinetów:
Kliknij na wybrane miasto aby uzyskać adres i mapę lub kliknij numer by połączyć się terazOpinie pacjentów

Od lat cierpiałam na nerwicę lękowo-depresyjną. W nocy nie mogłam spać, płakałam. Bałam się wyjść z domu, przestałam spotykać się ze znajomymi. Bez opamiętania łykałam tabletki. Rodzina miała dość moich zachowań, lecz nikt nie potrafił mi pomóc... Syn przez przypadek dowiedział się od znajomych o gabinecie biorezonansu, w którym wyleczył się z wrzodów żołądka i słyszał, że te terapie dają bardzo dobry efekt w leczeniu nerwic. W zasadzie na siłę przyprowadził mnie tutaj. Po 7 kuracjach mój stan poprawił się. Przestałam brać leki. W nocy dobrze śpię, jestem spokojniejsza i wraca mi chęć do życia. Z domu wychodzę bez obaw, zauważam moich bliskich i troszczę się o nich. Moje życie ma teraz sens.


Zobacz więcej komentarzy

vector

Znajdz gabinet w swojej okolicy