VEGA - test obciążeń

VEGA SCAN I VEGA TEST określa stan zdrowia poszczególnych układów i organów człowieka, wykrywa infekcje i stany zapalne. Oznacza patogeny: pasożyty, grzyby , bakterie, wirusy, związki chemiczne, metale ciężkie i inne wpływające na utratę homeostazy. Pozwala opracować procedury detoksykacyjne najkorzystniejsze dla danej osoby. Diagnozuje konkretny stan patologiczny na poziomie komórkowym, w momencie powstania, kiedy nie występują jeszcze konkretne objawy chorobowe. W przypadku schorzeń przewlekłych ustala przyczynę dolegliwości i ułatwia dalsze leczenie medyczne.

Test Obciążeń jako jedyny test diagnostyczny w pełni kompleksowo wykrywa i rozpoznaje obciążenia organizmu będące przyczyną powstawania chorób. Usuwając obciążenia usuwamy choroby. Wyeliminowanie obciążeń organizmu pozwala na pełny powrót do zdrowia.

Test Obciążeń Organizmu stanowi jeden z najdokładniejszych i najszybszych sposobów na prawidłowe określenie przyczyn powstawania choroby.

pasożyty, wirusy, bakterie i grzyby

Infekcje pasożytnicze, wirusowe, bakteryjne i grzybicze są obecnie bardzo powszechną dolegliwością. Żyjące w naszym organizmie pasożyty stale nas zatruwają swoimi produktami przemiany materii. Mogą one w znacznym stopniu osłabiać nasz organizm i wywoływać różne dolegliwości.

pasożyty (np.: motylica wątrobowa, owsik, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka itd.),

pierwotniaki, (np.: rzęsistki, lamblia, toksoplazma itd.),

wirusy, (np.: adenowirusy, herpesowirusy itd.),

bakterie, (np.: borrelia, rickettsia, helicobacter),

grzyby, pleśnie i roztocza (np.: candida).

Ogniska zakaźne

Mikroorganizmy infekujące nasz organizm za wszelką cenę starają się przetrwać. Szukają więc materiału, który stanowiłby dla nich pożywkę oraz ochronę przed układem immunologicznym. Wykorzystują więc śluz wytwarzany przez nasz organizm. Stworzone w ten sposób "ognisko zakaźne" stanowi barierę dla leukocytów oraz antybiotyków.

Zakwaszenie organizmu

Stres, niewłaściwa dieta, źle pracujące narządy, mogą powodować zakwaszenie czyli spadek PH w organizmie. Taka sytuacja sprzyja rozwojowi infekcji oraz stanów chorobowych.

Obciążenia geopatyczne

W naszym otoczeniu jest wiele szkodliwych źródeł promieniowania takich jak telefony komórkowe, anteny przekaźnikowe itp. które wpływają na pracę naszego organizmu.

Zaburzenia pracy w układach i narządach

Czasem przyczynę problemu możemy odnaleźć w niewłaściwej pracy układów i narządów tj. ukł. nerwowy, hormonalny, krwionośny, limfatyczny, pokarmowy, mięśniowy, kostny. Przykładowo stres wpływa na układ nerwowy i zaburza równowagę całego organizmu. Obciążone narządy mogą słabiej lub nie właściwie pracować. Może to powodować zaburzenia pracy następnych narządów, zakwaszenia organizmu itp.

Niedobory minerałów i witamin

Do prawidłowego funkcjonowania organizmu konieczne są minerały i witaminy. Często niewłaściwą dietą i stylem życia możemy powodować ich niedobory, które wywołują różne objawy chorobowe.

Nietolerancje i alergie pokarmowe

Bardzo częstym podłożem do powstania alergii pokarmowej jest gluten zawarty w zbożach. Jeśli spożywamy go za dużo, nasz organizm nie radzi sobie z jego usuwaniem i zaczyna go magazynować w jelitach. Zalegający gluten może osłabiać pracę jelit. Podobny problem może być spowodowany nadmiarem kazeiny.

Przed badaniem NIE NALEŻY:

Spożywać alkoholu - co najmniej 2 doby przed badaniem

Pić kawy - w dniu badania

Pić mocnej herbaty ,coli, napoi gazowanych - w dniu badania

Spożywać czekolady, cytrusów, ostrych, tłustych, ciężkostrawnych potraw, żuć gumy - w dniu badania

Przyjmować leków - dobę przed badaniem (nie dotyczy to leków niezbędnych dla życia i zdrowia!)

Przed badaniem należy zdjąć wszystkie ozdoby i wyłączyć telefon komórkowy.

W pomieszczeniu w czasie diagnostyki znajduje się tylko jedna osoba (wyjątek stanowią dzieci)


Nasze gabinety

Zapraszamy do naszych gabinetów:
Kliknij na wybrane miasto aby uzyskać adres i mapę lub kliknij numer by połączyć się terazKalendarz Pyleń

  (kliknij aby powiększyć)


Opinie pacjentów

Miałam łuszczącą się skórę, czerwone plamy, ropiejące ranki. Ci, którzy tego nie doświadczyli, nie są w stanie zrozumieć, co to za cierpienie. Nie kończące się wizyty u specjalistów w gabine­tach, poradniach" szpitalach. Nie mogłam jeść białka, a w związku z tym nabiału, mięsa, ryb, mąki i wszystkich jej przetworów. Największym ciosem dla mnie była wiadomość, że moja' córka Agata jest takim samym alergi­kiem. Dowiedziałam się o BRT i ponoć rewelacyjnej terapii. bio- rezonansowej i spróbowałam. Dziś pard Beata, śmieje się, że jest żywą reklamą naszego gabinetu i pokazuje ręce, bez wysypki i ran, które niedawno jeszcze miała. Po alergii nie zostało śladu. Ona i jej córka są zdrowe. - Takich żywych reklam są już setki.


Zobacz więcej komentarzy

vector

Znajdz gabinet w swojej okolicy